Świece FOREVER


Ekonomiczne, czyste, bezobsługowe, bezwonne, trwałe świece, zawsze jak nowe.

To świece na płynną parafinę, które wizualnie trudno odróżnić od zwykłych świec parafinowych, zawsze wyglądają jak nowe, a w porównaniu do tradycyjnych świec oferują liczne dodatkowe korzyści.

Kupujesz raz, używasz cały czas!

Ta sama świeca może być używana przez długie lata, gdyż zawsze wygląda jak nowa, w trakcie palenia nie zużywa się, pozostaje pełnowymiarowa. Posiada wymienny wkład z płynną parafiną, którego koszt jest znacznie niższy od tradycyjnej świecy parafinowej. Świece są odporne na zadrapania oraz na uderzenia - nie pękają. Dzięki specjalnej powierzchni z łatwością można usunąć ewentualne zabrudzenia.

Oferujemy 2 rozmiary wkładów parafinowych o czasie palenia 25 lub 72 h. Parafina wypala się do ostatniej kropli.

Długi czas palenia pozwala wymieniać́ wkłady dużo rzadziej, niż̇ w przypadku tealightów lub tradycyjnych świec. Nie wymagają żadnej obsługi w trakcie użytkowania, dzięki czemu personel może skupić się na obsłudze gości, a nie świec.

Nasze produkty eliminują̨ problem plam z wosku na obrusach, stołach czy świecznikach. Podczas palenia nie kapią. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki finansowe przeznaczone na usuwanie zabrudzeń czy zniszczeń spowodowanych przez tradycyjne świece.

Świece FOREVER mają uniwersalne zastosowanie. Są bezwonne, dlatego doskonale sprawdzą się wewnątrz, na przyjęciach, w hotelach czy restauracjach. Mogą również być stosowane na zewnątrz, uświetniając np. ślub w plenerze. W porównaniu do tradycyjnych świec, są bardziej odporne na podmuchy wiatru. Użyte w kościele podczas ceremonii zaślubin, po zgaszeniu z łatwością można je ponownie zapalić i dla kolejnej Młodej Pary nadal wyglądają jak nowe.

Aktywne filtry